Turkish Forum!

When you want to be a Turkish Forum then write here !! if many people then we can speek whith the admins.

Arkadaşlar eğer Türkçe Forum istiyorsanız sizlerde buraya bir ileti yazın.
eger yogun istek olursa ozaman Adminler türkçe forum açabilir.

Well, if we will receive more requests, this forum will be added.

A Turkish forum would be appreciated.

Türkçe forum olması iyi olurdu.

arkadaşlar sadece 2 türkmü var buralarda ???

i am turkish

lütfen daha fazla katılım olsun ve açılsın forum

i would like to see more Turkish people here.

A Turkish forum would be appreciated.
When you want to be a Turkish Forum then write here !! if many people then we can speek whith the admins.

Evet Türkçe Frum İstiyoruz.

Arkadaşlar biraz daha katkı lütfen

bizim haneye artı bir
bu arada sql dosyasını import ettiğimizde türkçe karakterler hata veriyor
çözüm bulabilen var mı?

forumun türkçe olması lazım ya…
arkadaşlar bn siteyi açamadım bana yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar sorunlarımızı paylaşabilecek ve çözümleyebilecek türkçe forum için 2-3 kişiyle olmaz !
tüm türk arkadaşlara sesleniyoruz !

katılım olsun ki adminler türkçe forum bölümü açsınlar !

Kullandığınız yazılımın karakter kodlaması ile sqlde kullanılan karakter kodlaması farklı olabilir. Fantastico ile kurulan yazılımlarda Türkçe karakter problemi oluyor. Onun yerine mesela joomla kuracaksanız bir yerden joomlanın Türkçe versiyonunu indirip kurmayı deneyebilirsiniz.

siten güzel olum :smiley:

Arkadaşlar birbirimize MSN adresi falan verelim yarın bir gün bir problem olursa doğrudan yazışalım. İlgilenenler PMden adreslerini sallasın örgütlenek anarşik olak.

arkadaşlar birbirini tanıyan vatandaşlara duyuru yapın

bizimde problemlerde paylaşabilecegimiz forumumuz olsun!!

msn paylaşıma destek

benim msn : canvatan@msn.com

Ya arkadaşlar hazır kurulum forum yapınca türkçe karakterlerde sorun yaşıyorum. Sizce normal indirim manuel olarak mı kurayım yani 000webhostun sağladığı hazır kurulumları kullanmayayım mı?

Hazır kurulumlarda türkçe yok !

ben bir türlü yapamadım. hazır kurdum Türkçe dil paketi kurdum tam türkçe olmadı. Sonra kendim upload edip kurdum yine türkçe olmadın myphp admin den utf-8 seçili latin5 i mi seçmeliyim

arkadaşlar mybb sistemi kuruyorum foruma forum kapanıyor nedeni ne olabilirsizce :frowning: :’(

slm birader işte burdayız sorun ne